9 טיפים לסקס לזוגות לשיפור ההנאה והמיומנות
rusexphone.com
זה לא סוד שסקס הוא חלק חשוב בכל מערכת יחסים. לאחר טיפים סקס יעיל לזוגות יכול לעזור לך לשפר את חיי המין שלך בכל מיני דרכים. בין אם אתם מחפשים טיפים שיעזרו לכם ולבן הזוג שלכם לתבל את העניינים, להגביר את ההנאה והמיומנות, או פשוט לשפר את האינטימיות של מערכת היחסים שלכם, יש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות כדי להבטיח חוויה מהנה לשניכם.

מתרגילי תקשורת ועד צעצועי מין ועד פרקטיקות טיפוליות, ישנם מאות טיפים מיניים לזוגות לחקור. הנה 9 טיפים לסקס לזוגות, כולם נועדו לעזור לך לקחת את חיי המין שלך לשלב הבא:

1. דברו על זה: תקשורת היא המפתח כשמדובר במין. שיחה פתוחה וכנה עם בן הזוג שלך על מה שניכם רוצים ולא רוצים יכולה לעזור לשניכם להבין טוב יותר את הצרכים והרצונות המיניים שלכם. עודדו את בני הזוג שלכם להיפתח ולהיות כנים לגבי מה שהם היו רוצים לנסות בחדר השינה, וודאו שאתם עושים את אותו הדבר.

2. חקור עמדות חדשות: התנסות בתנוחות חדשות (וגרסאות שונות של תנוחות קיימות) יכולה להביא התרגשות והנאה חדשות לחיי המין שלך. שקול אפליקציית סקס לקבלת רעיונות כיצד לשנות דברים בחדר השינה, או לבלות זמן דפדוף בספרים או תמונות של תנוחות סקס באינטרנט.

3. השתמשו בצעצועי מין: הכנסת צעצועי מין לחדר השינה יכולה להוסיף רמה חדשה של הנאה וסיפוק מיני. זוגות רבים נהנים להתנסות בוויברטורים, דילדואים וצעצועי מין אחרים, מכיוון שזה יכול להגביר את הקשר המיני, הסיפוק והגירוי.

4. נסו עיסוי חושני: עסקו בעיסוי חושני עם בן או בת הזוג, חקרו זה את גופו של זה עם הידיים. התחילו בעיסוי גופו של אחד מבני הזוג למשך מספר דקות באמצעות שמן עיסוי, תוך התמקדות באזורים שנראים להם מהנים במיוחד.

5. התנסו בטמפרטורה: התנסות בטמפרטורה יכולה להגביר את ההנאה במהלך קיום יחסי מין. נסו למרוח מטלית קרירה על האזורים הארוגניים של בן/בת הזוג או לבקש מבן/בת הזוג לטפטף שעווה חמה על גופכם. פעילויות אלה יכולות להוסיף רמה ייחודית של התרגשות ליחסי המין שלך.

6. הציגו משחק תפקידים: זוגות רבים נהנים ממשחקי תפקידים בחדר המיטות. שקול לבקש מבן הזוג שלך להתחפש לפנטזיה שלך ולשחק תפקידים שונים במהלך הסקס. לחלופין, תוכלו לחקור תחפושות ששניכם יכולים ללבוש במהלך קיום יחסי מין.

7. צור רשימת דלי מינית: צור רשימת דלי מינית עם בן / בת הזוג שלך של כל הדברים שאתה רוצה לנסות. ודאו ששניכם מרגישים בנוח עם הפריטים ברשימה ושהפנטזיות שלכם לא גורמות לאף אחד מכם להרגיש מאוים או לא נוח. כשתשלימו פריטים מרשימת הדלי שלכם, שניכם תיהנו מתחושת ההשלמה ומההנאה המוגברת.

8. ערכו סיעור מוחות ביחד: שוחחו עם בן או בת הזוג על כל הרעיונות הפוטנציאליים כיצד לחוות הנאה גדולה יותר במהלך קיום יחסי מין. זוגות רבים נהנים להחליף רעיונות כיצד להפוך את המין למהנה ומרגש יותר.

9. נסו תרגילי קיגל: חיזוק שרירי רצפת האגן יכול לעזור לנשים וגברים כאחד לחוות אורגזמות ארוכות טווח וחזקות יותר. תרגילי קיגל עוזרים לך לאמן שרירים אלה, מה שמוביל לתחושה גדולה יותר של הנאה ושליטה במהלך יחסי מין.

סקס הוא חלק חשוב בכל מערכת יחסים רומנטית, אך זוגות יכולים לעתים קרובות להפיק תועלת מחקירת טיפים שונים למין. אלה 9 טיפים סקס לזוגות יכול לעזור לך לבוא עם רעיונות חדשים מרגשים לחדר השינה, ולעזור לשניכם לשפר את ההנאה המינית שלך ואת המיומנות. בין אם אתם מחפשים להגביר את התשוקה במערכת היחסים שלכם או אפילו פשוט ליהנות מהנאה מינית בצורה בטוחה יותר, טיפים אלה יכולים לעזור לכם לעשות בדיוק את זה.