23.4.02

 

שלום לכם חברי לדרך ולרעיון

 

"אל תיפול רוחכם..." אפילו אם אפי פיין ואריק שרון מושלים בנו.

אל נישכח שכל מי שמתנהג כעדר, יימצא רועה שינהג בו, והעדר ישמח להלך אחריו תוך פעיות תודה שקם לו מנהיג ומראה דרך... אל נהה כעדר כדי שלא יבוא עלינו משיח שקר. ויחדיו נכבוש את הדרך ששבילים רבים בה... איך אני? למדתי משהו מהרצפלד??! חבל שאינכם רואים את ידיי המונפות אל על.

 

טוב, בעצם רציתי לכתוב כמה מילים על עמידתנו בצומת צמח ביום שישי האחרון, אך נסחפתי לי להנאתי.

 

ובכן עמדנו - ארבעה חברה בצומת הסואנת וחילקנו סטיקרים ופליירים (מה המילים בעברית?). המקסימום שיכולנו לעשות היה לדחוף את הפריטים הנ"ל לנהגים, ועשינו זאת בנחישות רבה, כל נהג כמעט שהיגיע אלינו פניו היו חמורות סבר, כפי שמתאים לימים אלה, "וכמעט כולם נכנעו לבקשתי לחייך כדי לזכות ב"אוצר" שבידי זה המעט שיכולנו לעשות.

 

נהגי המשאיות הם הכי נחמדים, ורק אחד מהם ביטא את משאת ליבו: "מתי יקום כבר משהו שיהרוג את כל השמאלנים" אמרתי לו שאין לי מושג.

בפעם הקודמת עמד יחד איתי גיל אלכסנדר עטור זקן וכיפה לראשו, דמות המתנחל, מה שפתח הרבה חלונות מה שאיפשר לנהגים רבים לתהות על המחזה. הפעם גיל לא היה איתי וזה השפיע מאוד על חלק מהנהגים להחזיק חזק את הראש על מנת שלא יברח להם הצידה. בעלי היציע לי, בפעם הבאה, לעטר את פני בזקן מעוצב מתנחלית ולצאת לשטח. (אני שוקלת את הרעיון) דני מור כבר עטור זקן הוא זקוק רק לכיפה.

 

לסיכום יש לעשות את העבודה הזאת. היא חשובה מאוד בעיקר כחשיפה לשם ולקיומינו.

 

להתראות בגרנות ביום חמישי.

 

ברוריה שרון