שלום -

 

דווח וכמה הערות לגבי הפעילות בימים האחרונים:

 

1.  ביום ו' 29.3 עמדנו בצומת פרדיס מ-12 עד 14.  הצטרפה אלי אישה מעתלית ושתי נשים מקרם מהר"ל.  תלינו פלריגים. לא היו פליירים לחלק.  אי אפשר לעשות להסברה כאשר אנשים מחכים בצומת אבל בכל זאת הסיסמאות נראו.  מלבד נהג אחד שצעק "אשכנזים", לא היו תגובות קיצוניות.  התחושה שלנו הייתה שדווקא אנשים מהמרכז ימינה הזדהו.

 

2.  כל האנשים שהצטרפו אלי לעמידה בצומת עדיין בשלב של בדיקת "היום השביעי".  הם תוהים מדוע יש מסר "מעורפל" ולמה לא מצהירים "יציאה חד-צדדית מן השטחים" באופן מפורש. למחרת אחת המצטרפות אמרה לי שידידה שלה, שראתה אותה עומדת שם אמרה "מה?  השתגעת?  הצטרפת ל"צומת"?  אחת המצטרפות היא אישתו של עמי איילון והוא הופיע לכמה דקות ודווקא אמר (ברצינות, אני חושב) שהסיסמאות הן בסדר גמור.

 

3.  הקמתי דוכן בזכרון אתמול אבל  בגלל המצב מזג אויר כמעט ולא היה קהל.  מכל מקום הוספתי עוד כמה שמות לרשימת המעונינים בזכרון.

 

4.  מבחינת התארגנות, הצעד הבא חייב להיות חוג בית עם הפעילים הפוטנציאלים.  לפחות אחד ממקימי "היום שביעי" חייב לבוא ולהסביר באופן יותר יסודי ורשמי ההגיון כיוון.  אם זה יצליח, יהיה לנו קבוצת פעילים טובה מאד.  הייתי רוצה לקיים חוג בית כזה תוך שבועיים:  המועדים (בערב כמובן) האפשריים 4.4, 6.4, 7.4, 13.4, 14.4. אני אמור לנסוע לחו"ל לשבועיים אחרי זה.

 

5.  במתחשב בהתדרדרות המהירה של המצב אני שואל האם עלינו לעשות משהו  מידי מעבר לאסטרטגיה לטווח ארוך? 

 

חג שמח.

 

בברכה,

ויקטור