מאמרים וכתבות של יחיעם פריאור, ד"ר למדעים, יו"ר תנועת הח"צ (הפרדות חד צדדית).

 

התנתקות שנייה עכשיו וואיינט 16.7.07

בצד הפלסטיני יש חמאס ואין פרטנר, רק התנתקות ממנו תצמיח ביטחון לישראל.

 

למען ייהוד ירושלים וואינט 14.7.04

אם לא ישונה תוואי הגדר באזור ירושלים בהתאם למצב הדמוגרפי, מובטח לנו שבתוך שנים אחדות יהיו היהודים בבירה מיעוט.

 

מי יהיה ראש הממשלה - יחיעם פריאור הארץ 9.6.04

מדינת ישראל זקוקה היום למנהיג אשר יבצע את מהלך ההיפרדות מן הפלשתינאים. התוכנית ידועה - השלמת בניית הגדר, העתקת כל הישובים הנמצאים מעברה השני, והתכנסות למדינה יהודית-דמוקרטית. תוכנית זו ניתנת לביצוע תוך פחות משנתיים, ועל כן יש לדרוש מן המנהיג הבא כי יכריז על התחייבותו הבלתי חוזרת להיפרד מן הפלשתינאים, ויציב לוח זמנים לביצועה.

 

כה אמרה השרה וואינט 23.12.03

השרה לבנת משתלחת באנשי האקדמיה המבקרים את מדיניות הממשלה, במקום להקשיב לעמיתיה באותה ממשלה, לפעילי מפלגתה ולאזרחי המדינה.

 

נצורים בנצרים וואינט 24.10.03

נצרים לא יתקיים אפילו דקה אחת ללא הגנה צבאית מסיבית, שאותה מספקים החיילים. ראש הממשלה יודע שצריך לצאת משם מיד, אך הוא ממשיך לנהוג בחוסר אחריות.

 

אין עם מי לדבר וואינט 10.9.03

אם מאמין שרון שיש עם מי לדבר, שיגלה לנו מי הפרטנר הסודי הזה. אבל, אם אין עם מי לדבר, יתכבד ויודיע מה מדיניותו במצב כזה. הפלסטינים רוצחים, אנחנו מחסלים, הם נוקמים, וחוזר חלילה. 

 

אני מאשים את שרון וואינט 20.8.03

אני מאשים את שרון וממשלתו כי גרמו ביודעין למות עשרות אזרחים. אני מאשים אותם על חיסול מיותר ועל מחדל אי בניית גדר ההפרדה. 

 

עדיין אפשר להציל את ישראל הארץ 13.8.03

עוד לא מאוחר לפנות את ההתנחלויות, לבנות את הגדר ולמנוע מדינה דו-לאומית.

 

גדר טובה ליהודים וואינט 7.8.03

מנהיגינו (הן מימין והן משמאל) מעדיפים לזרוק סיסמאות נבובות לחלל, ואינם אמיצים דיים לדבר על המשמעות האמיתית של גדר הפרדה.

 

פסק הזמן נגמר וואינט 27.3.03

המלחמה בעיראק העניקה לשרון פסק זמן מהתמודדות עם הבעיות האמיתיות. ללא שינוי מדיניות ילך המצב וידרדר, ועתידנו יוסיף להיות מופקר למען מיעוט קטן וקולני של מתנחלים קיצונים.