אהרון חבר - נו, אז מה?

מאמרים וכתבות של אהרון חבר על נושאים אקטואליים בישראל ועל השלום בין ישראל לארצות השכנות לה.

 

בלוגיקה  

הבלוגיקה היא האתר של נמרוד אבישר, יליד 1983, איש הייטק, סטודנט לפילוסופיה, מכור לאינטרנט.

 

דני רשף

הערות קצרות על ענייני השעה במדינת ישראל.

 

ד"ר גיא בכור 

האתר כולל ומתייחס בהרחבה לנושאים הבאים: המזרח התיכון, העולם הערבי, ישראל והמרחב סביבה, החיים בישראל, נושאי ביטחון, טרור, ארגוני הטרור, איראן, לבנון, מצרים, הפלסטינים, חיזבאללה, הרשות הפלסטינית, מלחמה ושלום, אך גם כלכלה, הצלחה לאומית ואישית, העצמה, ספרים, אנשים מדהימים ואיכות חיים.

 

המועצה לשלום וביטחון

עמותת מומחים לביטחון לאומי מיסודו של אלוף (מיל') אהרון יריב ז"ל.

גוף התנדבותי, בלתי מפלגתי, המאגד כאלף חברים בעלי עבר ביטחוני ומדיני עשיר. בין חבריה ניתן למצוא את מי ששרתו בצמרת הפיקודית של צה"ל, בעלי תפקידים דומים לשעבר במוסד, בשב"כ ובמשטרה - לצד שגרירים, מנכ"לים ממשרדי הממשלה השונים, פרופסורים ואנשי אקדמיה רב תחומיים הרואים את עיקר תפקידם בתמיכה בתהליך השלום כמרכיב חיוני בביטחון הלאומי.

 

כנס הרצליה

סדרת כנסי הרצליה ע"ש אדמונד בנימין דה רוטשילד על מאזן החוסן והביטחון הלאומי אופיינה זה מכבר כהתכנסות השנתית החשובה והיוקרתית ביותר בישראל.

במרוצת השנים היו כנסי הרצליה לבמה מרכזית לבכירי המדינה – לנשיא, לראש הממשלה, לשר הביטחון, לרמטכ"ל ולראשי האופוזיציה. כך בחר ראש הממשלה, אריאל שרון, בבמת הכנס כדי לשאת את נאומי המדיניות המרכזיים ביותר שלו, המוכרים כיום כ"נאומי הרצליה". בכנס הרצליה השלישי הודיע על תמיכתו במפת הדרכים ואילו בכנס הרביעי הציג לראשונה את תכנית ההינתקות.

 

מרכז מציל"ה (מרכז למחשבה ציונית יהודית ליברלית הומניסטית)

נוסד בשנת 2005 על מנת להתמודד עם הנטייה הגוברת בקרב ישראלים ובקרב יהודי התפוצות להטיל ספק בלגיטימציה של לאומיות יהודית, ובמידה שבה היא מתיישבת עם ערכים אוניברסליים

 

מרכז א.י.ל.ה - גישור לימודי, תרבותי והישגי

הזיקה בין יהדות ודמוקרטיה מעוגנת בבסיס החזון של העם היהודי, ובאה לידי ביטוי פורמלי במגילת העצמאות, שהו ה"אני מאמין" של מדינת ישראל.

 

ציונות דתית ריאלית

אתר של צעירים וצעירות דתיים הקוראים לציבור הציוני-דתי להכיר בנחיצות הויתור על שליטתנו בשטחים ולהפנות את מאמציו לעיסוק בבעיות הבוערות שעל סדר יומם של החברה בישראל בכלל והציבור הדתי בפרט.

 

קיוונים

למחשבה אחרת בכלכלה, חברה, מדיניות ותרבות.

 

רן בית אש

מאמרים של רן בית-אש מירושלים. על מה שקורה  ועל מה שצריך  להיות.

 

 

חדשות

 

הארץ

אתר עיתון הארץ. כמעט כל מה שמתפרסם בעיתון נמצא גם כאן. יש אפשרות להוציא כתבות ישנות תמורת תשלום.

 

מעריב

אתר עיתון מעריב. אפשר למצוא בו כמעט את כל מה שמתפרסם בעיתון ואת כל המקומונים והמוספים שמתפרסמים דרכו.

 

עניין מרכזי

אתר חדשות בעריכת רמי יצהר. החדשות מוגשות בקיצור רב ובעיצוב נאה.

 

תיק דבקה

אתר חדשות שמביא כתבות רחבות על האירועים בארץ ובעולם אם כי אמינותו מוטלת בספק.

 

Ynet

אתר חדשות של ידיעות אחרונות. פועל במקביל לעיתון היומי עם כתבות משלו, לפעמים מפרסם גם כתבות מהעיתון. מאפשר לגולשים להגיב לכתבות ומפרסם את תגובותיהם.